Vinaora Nivo Slider

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

DRODZY RODZICE!

Jeżeli  chcielibyście by wasze dziecko osiągnęło sukces osobisty i zawodowy we współczesnym świecie a jednocześnie pamiętali o ważnych dla was wartościach i zasadach

SZKOŁA ATENA ZAPRASZA

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Atena  to szkoła przyjazna dzieciom, zapewniająca nowoczesną edukację oraz bardzo dobre, wszechstronne przygotowanie do dalszych etapów edukacji.

”Uczymy się nie dla szkoły, lecz dla życia” Seneka

Wszechstronny rozwój, kreatywne myślenie.

NASZA SZKOŁA TO GWARANCJA WYSOKIEGO POZIOMU KSZTAŁCENIA

ZAPEWNIAMY :

• miłą i przyjazną atmosferę
  • uśmiech i życzliwość na co dzień
  • bezpieczeństwo
  • interesujące zajęcia edukacyjne
  • najnowsze metody nauczania
  • merytorycznie przygotowaną kadrę
  • indywidualne podejście  oraz praca w małych grupach
  • nowoczesne wyposażenie klasy z dostępem do Internetu
  • naukę języków obcych z wykorzystaniem innowacyjnych metod uczenia się i zapamiętywania
  • wsparcie specjalistów, w tym między innymi psychologa i logopedy